SANTI sprzęt nurkowy dla wymagających

SANTI sprzęt nurkowy dla wymagających

SANTI to polski producent sprzętu nurkowego klasy Premium. Tam, gdzie najważniejsza jest jakość, tam, gdzie liczy się niezawodność i w końcu tam, gdzie liczą się ludzie jest właśnie SANTI Diving Equpment. Wybierając Santi wiesz, że możesz liczyć nie tylko na ten sprzęt ale też na ludzi, którzy tworzą rodzinę Santi na całym świecie.

W stworzenie firmy zostało włożone ogromne doświadczenie nurków technicznych z całego świata. SANTI pozostaje liderem na wielu polach w produkcji skafandrów, ocieplaczy czy systemów ogrzewania nurkowego. Ciągły rozwój i doskonalenie jest owocem pasji do nurkowania właścicieli i członków tej firmy.

Od 2004 roku dostarcza najlepsze produkty w dziedzinie nurkowania technicznego i rekreacyjnego. Jest to również nasz wybór, firma której zaufaliśmy podczas naszych wrakowych i jaskiniowych eksploracji.

Rodzina produktów SANTI Diving Equpment

W skład rodziny produktów SANTI wchodzą między innymi:

Wystarczy kliknąć na nazwę kategorii lub na zdjęcie poniżej. 

 

Gdzie jest produkowany sprzęt marki SANTI

Sprzęt SANTI jest produkowany we własnej fabryce w Gdyni. Cała produkcja ma charakter indywidualny. Pozwala to zachować najwyższą jakość oraz niezawodność w najtrudniejszych warunkach pod wodą. Każdy z produktów powstaje z krawiecką precyzją oraz podlega rygorystycznym testom, zanim trafi do ciebie.

SANTI słucha swoich nurków. Możesz być pewny, że twoje uwagi zostaną zawsze dokładnie wysłuchane. Ich owocem są nie tylko lepiej dopasowane projekty twojej odzieży, ale często zupełnie nowe produkty, które powstały jako odpowiedź na zapotrzebowanie nurków.

Serwis i opieka po zakupie

Wybierając produkty SANTI masz pewność, że zajmiemy się tobą na każdym etapie naszego spotkania. Od początku procesu zakupowego poczujesz się jak w salonie Mercedesa. Po otrzymaniu swojego wymarzonego zakupu również nie pozostajemy bierni. Masz zapewniony serwis nie tylko w Polsce, ale również w większość zakątków Świata. To daje ci pewność, że nawet w sytuacjach podbramkowych jesteś częścią większej rodziny jako jest SANTI Diving Equpment.

Gdzie mogę zobaczyć te produkty

Black Angel Divers jest autoryzowanym dealerem marki SANTI Diving Equpment. W Szczecinie posiadamy swój showroom, gdzie możesz zobaczyć i przymierzyć większość produktów. Zajmujemy się fachowym doradztwem i doborem odpowiedniego wyposażenia nawet dla najbardziej wymagających nurków. Wiemy czego potrzebujesz i chętnie dzielimy się wiedzą. 

Serdecznie zapraszamy do naszego centrum: Szczecin, ulica Piastów 24a

 

Rodzina Santi - suche skafandry

fot. Materiały własne

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt