Santi suchy skafander autoryzowany dealer

SANTI suchy skafander 

Black Angel Divers jest autoryzowanym dealerem marki SANTI. Jeśli chciałbyś obejrzeć różne modele suchych skafandrów, ocieplaczy czy systemów grzewczych to świetnie trafiłeś. Dysponujemy sporym showroom’em produktów Santi. Suche skafandry Santi to tylko część tego co znajdziesz w naszym sklepie.

Od lat zajmujemy się odpowiednim doborem sprzętu dla naszych klientów. Posiadamy własną flotę suchych skafandrów oraz innych produktów polskiego producenta. Nasi pracownicy regularnie się szkolą, również bezpośrednio w fabryce Santi, aby twój skafander był uszyty jak najlepiej i pasował idealnie do ciebie.

Oferowane produkty Santi są grupą produktów dobieranych zawsze indywidualnie. Kupujesz produkt Premium i na taką obsługę możesz u nas liczyć. Ostatecznie najważniejsze jest twoje zadowolenie. 

 

 

fot. Materiały własne

 

Rodzina suchych skafandrów SANTI, dostępne modele

Poniżej przedstawiamy rodzinę suchych skafandrów Santi. Szerszy opis znajdziesz w linku do strony producenta. Chętnie też opowiemy o każdym z tych produktów na spotkaniu w naszym centrum. Znacznie łatwiej jest rozmawiać, gdy możesz zobaczyć i dotknąć różnych rozwiązań i materiałów. 

Wystarczy kliknąć w nazwę modelu lub jego zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dedykowane skafandry dla kobiet

W odpowiedzi na zupełnie inne wymagania i oczekiwania jakie Panie mają w stosunku do skafandrów suchych, Santi posiada w swojej ofercie dedykowane rozwiązania właśnie skierowane do wymagających kobiet. To skafandry zaprojektowane od podstaw przez kobiety dla kobiet. Poniżej rodzina produktów z serii SANTI Ladies First.

Pozostałe modele skafandrów Santi możemy również wykonać w kroju damskim. Te 3 jednak są na pewno szczególnie polecane przez nas.

Wystarczy kliknąć w nazwę modelu lub jego zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobór suchego skafandra

Wybór modelu, rozmiaru czy konkretnych dodatków może przysporzyć sporo trudności mniej doświadczonemu nurkowi. Nasz doradca sprzętowy zajmie się tobą i poprowadzi cię przez wszystkie aspekty tego procesu. W poniższym artykule z naszego bloga znajdziesz wiele pomocnych informacji ta temat właściwego procesu doboru suchego skafandra. Zapraszamy do lektury: Zakup nowego suchego skafandra.

Z przyjemnością doradzimy odpowiedni model do twoich potrzeb.

 

fot. Materiały własne

 

Suche skafandry SANTI

Suche skafandry SANTI są produkowane w dużej gamie rozmiarów, zarówno męskich jak i damskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać dla ciebie bardzo dokładnie najlepiej pasujący rozmiar. Dodatkowo każdy rozmiar skafandra jest przez nas modyfikowany celem idealnego dopasowania do twojej sylwetki. Dopiero po tak dokładnym dopasowaniu, wyborze odpowiednich dodatków i wykończenia składamy zamówienie na jego produkcje. Każdy skafander jest produkowany pod konkretne zamówienie i oczekiwania klienta. Nie kupujesz niczego „z wieszaka”, gdzie sztukuje się nogawki czy zwęża gotowe rozmiary. Twój skafander zostanie wyprodukowany specjalnie dla ciebie w polskiej fabryce w Gdyni od podstaw. Takie podejście gwarantuje najwyższą jakość i w efekcie końcowe zadowolenie. 

 

Materiały suchych skafandrów Santi

fot. Materiały własne

Dodatki i wykończenie skafandrów SANTI

Ze względu na bardzo dużą liczbę możliwości kombinacji kolorów, wykończenia czy opcji dodatkowych posiadamy przykładowe modele skafandrów oraz całą gamę rozmiarów butów czy kapturów do przymiarki. Nie musisz już zgadywać jaki rozmiar skafandra, butów czy kaptura będzie dla ciebie odpowiedni. Decyzje podejmiesz dopiero po przymiarce.

Doradzimy konkretne rozwiązania oraz przedstawimy ich wady i zalety. Zarezerwuj jednak chwilę czasu na to. Spotkanie umili nam aromatyczna kawa. 

 

Różne rozmiary butów do suchych skafandrów Santi

fot. Materiały własne

 

Serwis

Jedną z największych zalet suchych skafandrów SANTI jest fakt, że są w całości produkowane w Polsce w fabryce w Gdyni. Poza bezproblemową kontrolą jakości masz pewność łatwej i szybkiej realizacji gwarancji czy serwisu. Suche skafandry serwisuje się podobnie jak każdy element ekwipunku nurkowego. Nie musisz się więc martwić o międzynarodowe i drogie wysyłki swojego skafandra na przeglądy. 

Serwis znajduje się bezpośrednio przy fabryce. Zajmują się więc nim te same osoby, które odpowiadają za produkcję. 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt