Santi suchy skafander autoryzowany dealer

Santi suchy skafander 

Black Angel Divers jest autoryzowanym dealerem marki Santi. Jeśli chciałbyś obejrzeć różne modele suchych skafandrów, ocieplaczy czy systemów grzewczych to świetnie trafiłeś. Dysponujemy sporym showroom’em produktów Santi. Suche skafandry Santi to tylko część tego co znajdziesz w naszym sklepie.

Od lat zajmujemy się odpowiednim doborem sprzętu dla naszych klientów. Posiadamy własną flotę suchych skafandrów oraz innych produktów polskiego producenta. Nasi pracownicy regularnie się szkolą, również bezpośrednio w fabryce Santi, aby twój skafander był uszyty jak najlepiej i pasował idealnie do ciebie.

Oferowane produkty Santi są grupą produktów dobieranych zawsze indywidualnie. Kupujesz produkt premium i na taką obsługę możesz u nas liczyć. Ostatecznie najważniejsze jest twoje zadowolenie. 

 

Różne modele suchych skafandrów Santi

 

Dobór suchego skafandra

Wybór modelu, rozmiaru czy konkretnych dodatków może przysporzyć sporo trudności mniej doświadczonemu nurkowi. Nasz doradca sprzętowy zajmie się tobą i poprowadzi cię przez wszystkie aspekty tego procesu. W poniższym artykule z naszego bloga znajdziesz wiele pomocnych informacji ta temat właściwego procesu doboru suchego skafandra. Zapraszamy do lektury: Zakup nowego suchego skafandra.

Z przyjemnością doradzimy odpowiedni model do twoich potrzeb.

 

 

Suche skafandry Santi

Suche skafandry Santi są produkowane w dużej gamie rozmiarów, zarówno męskich jak i damskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać dla ciebie bardzo dokładnie najlepiej pasujący rozmiar. Dodatkowo każdy rozmiar skafandra jest przez nas modyfikowany celem idealnego dopasowania do twojej sylwetki. Dopiero po tak dokładnym dopasowaniu, wyborze odpowiednich dodatków i wykończenia składamy zamówienie na jego produkcje. Każdy skafander jest produkowany pod konkretne zamówienie i oczekiwania klienta. Nie kupujesz niczego „z wieszaka”, gdzie sztukuje się nogawki czy zwęża gotowe rozmiary. Twój skafander zostanie wyprodukowany specjalnie dla ciebie w polskiej fabryce w Gdyni od podstaw. Takie podejście gwarantuje najwyższą jakość i w efekcie końcowe zadowolenie. 

 

Materiały suchych skafandrów Santi

 

Dodatki i wykończenie skafandrów Santi

Ze względu na bardzo dużą liczbę możliwości kombinacji kolorów, wykończenia czy opcji dodatkowych posiadamy przykładowe modele skafandrów oraz całą gamę rozmiarów butów czy kapturów do przymiarki. Nie musisz już zgadywać jaki rozmiar skafandra, butów czy kaptura będzie dla ciebie odpowiedni. Decyzje podejmiesz dopiero po przymiarce.

Doradzimy konkretne rozwiązania oraz przedstawimy ich wady i zalety. Zarezerwuj jednak chwilę czasu na to. Spotkanie umili nam aromatyczna kawa. 

 

Różne rozmiary butów do suchych skafandrów Santi

 

Serwis

Jedną z największych zalet suchych skafandrów Santi jest fakt, że są w całości produkowane w Polsce w fabryce w Gdyni. Poza bezproblemową kontrolą jakości masz pewność łatwej i szybkiej realizacji gwarancji czy serwisu. Suche skafandry serwisuje się podobnie jak każdy element ekwipunku nurkowego. Nie musisz się więc martwić o międzynarodowe i drogie wysyłki swojego skafandra na przeglądy. 

Serwis znajduje się bezpośrednio przy fabryce. Zajmują się więc nim te same osoby, które odpowiadają za produkcję. 

 

Dostępne modele suchych skafandrów Santi

Poniżej przedstawiamy rodzinę suchych skafandrów Santi. Szerszy opis znajdziesz w linku do strony producenta. Chętnie też opowiemy o każdym z tych produktów na spotkaniu w naszym centrum. Znacznie łatwiej jest rozmawiać, gdy możesz zobaczyć i dotknąć różnych rozwiązań i materiałów. 

Santi Espace

Santi Espace to podstawowy model suchego skafandra w ofercie Santi. Wykonany w klasycznym kroju z odpornej trzywarstwowej tkaniny. Polecany do intensywnych nurkowań wrakowych czy jaskiniowych. Skafander występuje w różnych kombinacjach koloru czarnego i czerwonego. Więcej informacji na temat tego modelu znajdziesz pod tym linkiem: Santi Espace.

 

Suchy skafander Santi Espace

 

Skafander Santi Espace dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Poniżej przykładowy wybór kolorów i wykończenia jednego z naszych klientów. 

 

Santi Espace, wybór kolorów suchego skafandra

 

Santi Enduro

Santi Enduro to klasyczny skafander trylaminatowy z cordury. Jest niezwykle odporny na przebicie czy rozdarcie. Polecany do prac podwodnych czy działań w najbardziej niesprzyjającym środowisku. Więcej informacji na temat tego modelu znajdziesz pod tym linkiem: Santi Enduro. 

 

Suchy skafander Santi Enduro

 

Skafander Santi Enduro dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Poniżej przykładowy wybór kolorów i wykończenia jednego z naszych klientów

 

Santi Enduro w kolorze niebieskim

 

Santi Elite

Santi Elite to skafander wykonany ze stworzonej specjalnie dla Santi tkaniny. Jest niezwykle odporny i przeznaczony do nurkowania w ciężkim środowisku jaskiń czy wraków.  Więcej informacji na temat tego modelu znajdziesz pod tym linkiem: Santi elite.

 

Suchy skafander Santi elite

 

Skafander Santi Elite występują wyłącznie w kolorze czarnym. Jedynym elementem kolorystycznym jaki możesz zmienić są kliny pod pachami. Poniżej właśnie taka opcja kolorystyczna. 

 

 

Santi Emotion

Santi emotion to skafander wykonany z lekkiej i miękkiej tkaniny. Doskonale sprawdzi się jeśli podróżujesz i potrzebujesz wygodnego i uniwersalnego skafandra. Więcej informacji na temat tego modelu znajdziesz pod tym linkiem: Santi Emotion.

 

 

Skafander Santi Emotion dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Poniżej przykładowy wybór kolorów i wykończenia :

 

Suchy skafander Santi emotion

 

 

Santi emotion+

Santi emotion+ to w naszej ocenie jeden z najwygodniejszych, najbardziej uniwersalnych, a co za tym idzie, najczęściej wybieranych przez nurków suchy skafander. Jest lekki, wygodny i dodatkowo wszystkie newralgiczne miejsca zostały wzmocnione materiałem ze skafandra elite. To połącznie  gwarantuje jego długą żywotność z zachowaniem maksimum wygody. Więcej informacji na temat tego modelu znajdziesz pod tym linkiem: Santi emotion+.

 

Suchy Skafander Santi Emotion+

 

Skafander Santi elite+ występuję w różnych wariantach kolorystycznych. Również w dedykowanym kobietom Ladies First. Poniżej przykładowe realizacje:

 

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt