Computer Diving – planowanie nurkowań

Computer Diving

Computer Diving – planowanie nurkowań

Organizator: Tomek

  • Sprzęt i przygotowanie do nurkowań 
  • Medyczne aspekty nurkowań
  • Komputery nurkowe w porównaniu do tabel nurkowych
  • Zarządzanie kryzysowe i procedury

Computer Diving – planowanie nurkowań

Czy kiedykolwiek stojąc na miejscu nurkowym zadawałeś sobie pytanie, jak prawidłowo ustawić swój nowy komputer? W takiej sytuacji znalazło się wielu nurków. Właśnie dlatego SSI Computer Diving Specialty jest tak ważnym kursem. To Twoja szansa, aby nauczyć się i zrozumieć swój komputer nurkowy.

Nauka planowania nurkowania za pomocą tabeli nurkowej jest niezwykle ważna. W ten sposób rozwijasz zrozumienie teorii dekompresji. Ale jeśli masz komputer, prawidłowe śledzenie nurkowania może być o wiele łatwiejsze.

Komputery nurkowe sprawiają, że nurkowanie jest bezpieczniejsze i łatwiejsze, jeśli wiesz, jak je prawidłowo ustawić i używać.

 

Computer Diving

 

Przegląd kursu

Podczas programu SSI Computer Diving nauczysz się bezpiecznie nurkować z komputerem!

Podczas sesji teoretycznej przechodzimy przez wszystkie kroki komputera nurkowego i szczegółowo wyjaśniamy wszystkie funkcje.

Specjalność SSI Computer Diving może być łączona z innymi kursami SSI, zapytaj swojego instruktora o możliwości w tym zakresie.

Jeśli nie masz własnego komputera nurkowego, nie martw się, specjalność SSI Computer Diving można ukończyć przy użyciu jednego z komputerów nurkowych naszej szkoły.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt