Diving Emergency Specialist DAN – wyróżnienie ratowników

DAN DES

Diving Emergency Specialist DAN – wyróżnienie ratowników

Organizator: Kasia, Tomek

  • stopień uznaniowy
  • najbardziej prestiżowy certyfikat DAN
  • dyplom i certyfikat DES
  • plakietka wyróżniająca DES
  • 10% zniżki na materiały DAN

Diving Emergency Specialist

Diving Emergency Specialist to program uznaniowy, którego celem jest wyróżnienie wszystkich nurków, którzy przez swoje zaawansowane szkolenia ratownicze DAN oraz odpowiedni poziom nurkowy udowodnili, że są odpowiedzialnymi partnerami, jak również bezpieczniejszymi nurkami. Ich postawa może być wzorem do naśladowania. Są gotowi nieść pomoc poszkodowanym zarówno w wypadku nurkowym jak i w zdarzeniach nie związanych z wodą. 

Divers Alert Network rozumie i docenia chęć bycia aktywnym i zaangażowanym nurkiem, który poświęca czas i swoje działania również na rzecz poprawy bezpieczeństwa tego sportu. 

 

Wymagania do uzyskania stopnia Diving Emergency Specialist

Aby otrzymać wyróżnienie Diving Emergency Specialist kandydat musi spełnić szereg warunków. Przede wszystkim musi posiadać ważny certyfikat z zakresu:

 

 

oraz co najmniej 3 ważne certyfikaty z listy poniżej wymienionych:

 

 

dodatkowo kandydat musi się legitymować minimum stopniem Rescue Diver (Nurek Ratownik) dowolnej uznanej organizacji nurkowej. 

 

Jak złożyć aplikację o stopień Diving Emergency Specialist

Program Diving Emergency Specialist jest otwarty dla wszystkich nurków. Wystarczy wypełnić aplikację, a następnie przesłać ją do działu szkoleniowego Divers Alert Network wraz z kopiami wszystkich niezbędnych certyfikatów (jeśli nie są to certyfikaty wystawiane przez DAN). Opłata aplikacyjna wynosi 20€

 

Formularz znajduje się pod tym linkiem: APLIKACJA DES

 

Stopień Diving Emergency Specialist

W uznaniu za twoje osiągnięcia na polu bezpieczeństwa w nurkowaniu otrzymasz dyplom oraz certyfikat wydany przez Divers Alert Network, który jest najbardziej prestiżowym stopniem szkoleniowym DAN. Dodatkowo otrzymasz kupon ze zniżką 10% na zakup materiałów w sklepie DAN

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt