Podwodna randka – oświadczyny pod wodą

Podwodna randka

Podwodna randka – oświadczyny pod wodą

Organizator: Tomek, Bartek, Kasia

  • podwodna randka
  • podwodne oświadczyny
  • niezapomniane przeżycie
  • największa niespodzianka
  • niebanalna propozycja
  • zdjęcia i filmy
  • certyfikat nurkowy

Podwodna randka – podwodne oświadczyny

Chciałbyś spędzić niezapomniane chwilę ze swoją wybranką? Zaskoczyć ją bardzo nietypową niespodzianką, która jednocześnie pozostanie w pamięci na długo? Może ta podwodna  randka przekształci się w coś więcej? Nie musisz być nurkiem aby zrobić na niej ogromne wrażenie. Gwarantujemy, że będzie to coś unikalnego, czego będą zazdrościć wam wszyscy znajomi.

Możliwości realizacji tego przedsięwzięcia jest wiele, wszystko zależy od twojej fantazji. Mogą być kwiaty, baloniki, szampan, a dla bardzo zdecydowanych podwodne oświadczyny i prawdziwy pierścionek. Mamy już doświadczenie w tego typu eventach 😉

Wydarzenie jest cały czas rejestrowane przez fotografa. Będą więc zdjęcia oraz unikalny film, który będzie świetną pamiątką z tego niecodziennego wydarzenia.

 

Oświadczyny pod wodą

 

Organizacja wydarzenia „Podwodna Randka”

Wszystko zorganizujemy oraz zatroszczymy się o niezbędny sprzęt i szkolenie dla was. Dzięki temu, nurkowanie będzie komfortowe i bezpieczne. Otrzymacie potwierdzenie w postaci waszego pierwszego certyfikatu nurkowego – Intro nurkowe – pierwsze nurkowanie. Jeśli już jesteście certyfikowanymi nurkami otrzymacie pamiątkowy dyplom z tego magicznego wydarzenia.

Całą akcję możemy przeprowadzić zarówno w basenie jak również w dowolnym zbiorniku wodnym w zależności od warunków pogodowych. Jest też możliwość realizacji podwodnej randki na jednym z naszych klubowych wyjazdów w cieplejsze rejony świata. To wydarzenie możemy również połączyć z waszym kursem nurkowym. W takim wypadku po jego zakończeniu udamy się na jeszcze jedno wspólne nurkowanie, którego przebieg ustalimy wcześniej.

Oczywiście rozumiemy, że może to być forma pewnej niespodzianki więc dyskrecja jest naszym priorytetem.

Ilość możliwości jest całkiem spora, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Nie wahaj się więc i zadzwoń – razem zaplanujemy to niebanalne wydarzenie dla was.

 

Podwodna randka

 

Efekt finalny podwodnych zaręczyn

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak wyglądało to niezwykłe wydarzenie. W tym wypadku jest to podstawowy kurs nurkowania Open Water Diver i jego niecodzienne zakończenie. Niespodzianka się udała, co zresztą chyba dobrze widać na jednym z kadrów 😉 

Wydarzenie zostało zrealizowane w naszych lokalnych wodach. Polecamy również podobne działania na wspólnych wyjazdach, np. do Egiptu.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt