Scuba Skills Update – powtórka umiejętności

SCUBA SKILLS UPDATE – POWTÓRKA UMIEJĘTNOŚCI

Scuba Skills Update – powtórka umiejętności

Organizator: Kasia, Tomek

  • przypomnienie podstawowych umiejętności
  • wymagane przy dłuższej przerwie od nurkowania
  • 1 dzień nurkowy
  • teoria + praktyka
  • certyfikat szkolenia po jego zakończeniu

Scuba Skills Update – powtórka umiejętności

Program Scuba Skills Update jest powtórką umiejętności, które nabyłeś na kursie podstawowym. Jeśli nie nurkowałeś przez dłuższy czas to właśnie podczas tych zajęć odzyskasz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Program kursu Scuba Skills Update

Podczas zajęć z instruktorem wykonasz podstawowe ćwiczenia mające wpływ na twoje bezpieczeństwo w trakcie nurkowania. W zależności od długości przerwy i stopnia twojej swobody poruszania się pod wodą instruktor będzie dopasowywał indywidualnie zajęcia. Podczas każdego nurkowania oprócz tradycyjnych ćwiczeń zrealizujesz plan nurkowy i będziesz pracował nad pływalnością oraz partnerstwem.

W trakcie trwania szkolenia poznasz nowości sprzętowe i zmiany jakie zaszły podczas twojej nieobecności w podwodnym świecie.

Do kogo jest skierowane szkolenie Scuba Skills Update

Szkolenie skierowane jest do wszystkich certyfikowanych nurków na dowolnym poziomie. Jeśli twoja przerwa w nurkowaniu była większa niż 6 miesięcy to warto odświeżyć zdobytą wcześniej wiedzę. W wielu rejonach świata jest to wymóg przed dołączaniem do samodzielnej grupy nurkowej.

Jest to również świetny sposób aby wraz z instruktorem zrealizować nurkowania przy braku partnera. 

Certyfikat nurkowy

Po zakończeniu programu wydawany jest uznaniowy certyfikat nurkowy Scuba Skills Update, który potwierdza jego ukończenie. 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt