Warsztaty nurkowe – indywidualne programy nurkowe

Warsztaty nurkowe – indywidualne programy nurkowe

Organizator: Tomek

  • spersonalizowany program szkolenia
  • indywidualne podejście
  • elastyczna forma nauki
  • opieka instruktora
  • wszystkie poziomy nurkowe

Warsztaty nurkowe

To forma zajęć teoretycznych lub praktycznych związana z nurkowaniem. Podczas zajęć pod tytułem: warsztaty nurkowe możesz poruszyć dowolne zagadnienia z instruktorem. Jeśli jakikolwiek element nurkowania sprawia ci problem lub chcesz zwiększyć swoją pewność pod wodą, to jest to właśnie szkolenie dla ciebie. Zakres zajęć będzie dostosowany do twoich wymagań i oczekiwań.

 

Kto może wziąć udział w warsztatach nurkowych

W tej formie zajęć możesz brać udział niezależnie od poziomu swojego zaawansowania w nurkowaniu. Zajęcia zostaną indywidualnie dopasowana do twoich możliwości i zakresu materiału jaki chcesz poruszyć z instruktorem.

 

Co będziemy robić podczas warsztatów nurkowych

Zajęcia mogą obejmować dowolne zagadnienia związane z nurkowaniem. Do najpopularniejszych należy nauka nowych techniki pływania, odpowiedniego trymu czy poznanie nowych elementów sprzętu, takich jak twinset czy sidemount. Możesz również zgłębić wiedzę dotyczącą budowy i serwisowania sprzętu nurkowego.

Na spotkaniu z instruktorem swobodnie ustalisz zakres warsztatów nurkowych, jak również czas jaki jest potrzebny do realizacji celu. Do wykorzystania masz cały dzień nurkowy pod okiem instruktora w ustalonej wcześniej lokalizacji.

 

Instruktor jako opiekun i przewodnik

Jeśli nie masz ochoty na szkolenie, dawno nie byłeś w wodzie lub po prostu chcesz zanurkować, to również w taki sposób możesz wykorzystać ten czas. Warsztaty nurkowe mogą mieć formę fajnego nurkowania jakie zrealizujesz pod okiem doświadczonego nurka i instruktora. Zapewni od niezbędne wsparcie, jak również bezpieczne partnerstwo. Przez warsztaty rozumiem wtedy wynajęcie dnia pracy instruktora.

Nurkowanie może odbyć się na każdym poziomie zaawansowania, zarówno rekreacyjne jak i techniczne*. Ogranicza cię tylko twoja fantazja i posiadane uprawnienia nurkowe.

*nurkowania techniczne oraz CCR wymagają dodatkowych ustaleń, co do zakresu głębokości, planu nurkowego i ewentualnych kosztów dodatkowych (np. TMX)

 

Zajęcia indywidualne

Oczywiście istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów nurkowych indywidualnych. W takim wypadku masz przez cały dzień doświadczonego instruktora tylko dla siebie. Dzięki temu dowolnie możesz modyfikować plan zajęć jeśli napotkasz w trakcie szkolenia jakiekolwiek trudności.

 

Certyfikacja

Ze względu na indywidualny charakter tego szkolenia zajęcia nie kończą się uzyskaniem certyfikatu nurkowego. Szeroki wachlarz kursów, z określonym programem szkolenia i kończących się uzyskaniem konkretnego stopnia nurkowego znajdziesz w zakładce: kursy nurkowania.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt