Centrum Nurkowe Szczecin – Szkoła Nurkowa

Centrum Nurkowe Szczecin

Szkoła nurkowania Black Angel Divers to owoc naszej wielkiej pasji do nurkowania. Zakładając centrum nurkowe w Szczecinie chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której będziesz czuł się swobodnie nie tylko pod wodą. Obok szkoleń i kursów nurkowania, na wielu poziomach zaawansowania, tworzymy fajną społeczność i klub nurkowy. Spotkasz tu instruktorów i świetnych ludzi dla których nurkowanie jest „Ikigai” (z jap. „sens życia”).

W Centrum Nurkowym Black Angel Divers zawsze napijesz się dobrej kawy i przyjemnie spędzisz czas rozmawiając z innymi pasjonatami na ciekawe tematy.

Szkoła Nurkowa – Centrum Nurkowe

Centrum Nurkowe Black Angel Divers odpowiada na potrzeby zarówno początkujących jak i najbardziej zaawansowanych nurków. Skupia wokół siebie osoby nurkujące wakacyjnie w ciepłych krajach jak i najcięższy kaliber nurków technicznych. Obok dobrej kawy i ciacha znajdziesz tutaj fachową poradę jaka maska jest najbardziej pro czy rozkręcisz swojego reba. Przede wszystkim znajdziesz tu ludzi „chorych” na nurkowanie, w tym  Kasie i Tomka – trzon instruktorski ekipy Black Angel Divers.

Więcej na temat naszej kadry instruktorskiej znajdziesz w zakładce: Instruktorzy nurkowania w Szczecinie.

 

Kursy nurkowania w Szczecinie

 

Trochę historii naszej szkoły nurkowania

Historia Centrum Nurkowego BAD nie jest bardzo skomplikowana. Przez wiele lat zdobywaliśmy szlify w nurkowaniu, również tym technicznym i jaskiniowym. Pasja do nurkowania przerodziła się z czasem w chęć do nauczania i dzielenia się wiedzą. Chcieliśmy żeby każdy adept nurkowania spotkał na swojej drodze kompetentną kadrę i zaangażowanych ludzi.

Tworzymy zgrany team zarówno pod woda jak i na powierzchni. Nurkowanie to nasza pasja, w której zakochaliśmy się bez pamięci i próbujemy zarazić nią wszystkich dookoła. Owocem tego jest właśnie Black Angel Divers – grupa szczecińskich instruktorów nurkowania. Tworzymy nową jakość na rynku nurkowym! Dajemy z siebie 110% abyś bezpiecznie realizował swoje plany nurkowe.

Nauka nurkowania

Jeżeli chcesz nauczyć się nurkować i dołączyć do naszego teamu nie mogłeś lepiej trafić. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a poprowadzimy cię dalej, pokażemy inny świat, w którym mamy nadzieję będziesz zanurzał się z taką samą radością jak my. Od razu ostrzegamy – my możemy rozmawiać o nurkowaniu cały dzień!

Zarezerwuj sobie dłuższa chwilę i po prostu pogadajmy : )

 

Centrum nurkowe w Szczecinie - Black Angel Divers

 

Jestem już nurkiem i co dalej?

Jeśli jesteś już certyfikowanym nurkiem, zapraszamy na nurkowania z nami, zarówno w kraju jak i za granicą. Chętnie pokażemy „nasze” miejsca nurkowe, te popularne i te mniej znane. A może to ty nas zaskoczysz i pokażesz nowe miejscówki? Mamy się dobrze razem bawić. Nurkowanie to coś więcej niż tylko kursy czy wejście i wyjście z wody. Chętnie podzielimy się swoja wiedzą i doświadczeniem z zakresu samego nurkowania ale też doboru czy serwisu sprzętu nurkowego. Szkolenia to tak naprawdę tylko dodatek, na których zwiększysz twoją wiedzę i możliwości nurkowe. Dzięki nim będziesz mógł odwiedzić miejsca wcześniej niedostępne, oczywiście jeśli tylko będziesz chciał. Możesz dołączyć do naszej ekipy w każdym momencie i dzielić z nami naszą wspólną pasję.

Więcej informacji na temat szkoleń znajdziesz w zakładce: kursy nurkownia w Szczecinie

 

Jak działa Szczecińskie Centrum Nurkowe BAD

Zarówno w naszych nurkowaniach jak i w szkoleniach stawiamy na jakość. Kursy nurkowania realizowane byle jak, byle gdzie i byle szybko to działania nam zupełnie obce. Każde z nas jako instruktor nurkowania zawsze przygotowuje się bardzo solidnie, zarówno pod względem planowania, zakresu posiadanej wiedzy jak i tym sprzętowym. Takie podejście staramy się przekazać naszym podopiecznym oraz wszystkim, którzy zechcą z nami spędzać swój wolny czas, nie tylko pod wodą.

Kursy realizowane przez naszych instruktorów są na pewno wymagające. Ich ukończenie daje jednak ogromną satysfakcję i dużą ilość wiedzy konieczną do swobodnej realizacji twoich planów nurkowych. Stawiamy na przejrzystość i przede wszystkim bezpieczeństwo! 

Uważamy, że budowanie zespołu zaczyna się już na powierzchni stąd spora nasza aktywność na innych obszarach: bieganie, rolki, rowery, wspinaczka ale również różnego rodzaju imprezy integracyjne, na które serdecznie zapraszamy całe rodziny. Dążymy do tego aby podczas gdy my nurkujemy nasze rodziny miały ciekawe zajęcia a po abyśmy razem spędzali tak cenny czas. Więcej na temat wydarzeń znajdziesz w sekcji: WYJAZDY I WYDARZENIA

Szkolenia w Centrum Nurkowym Black Angel Divers w Szczecinie

Dysponujemy dużą, wygodną salą wykładową z możliwością multimedialnych prezentacji. Dzięki temu szkolenia i zajęcia teoretyczne odbywają się w komfortowych warunkach. Jest to również miejsce spotkań na wieczorkach nurkowych gdzie rozmawiamy o nurkowaniu i dzielimy się emocjami z wyjazdów dalszych i bliższych.

 

Sala wykładowa - Centrum Nurkowe w Szczecinie

 

Szkoła nurkowa i wypożyczalnia sprzętu nurkowego

Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem na które składa się sprzęt nurkowy największych uznanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że twoje szkolenie będzie realizowane w sposób bezpieczny i na nowoczesnym sprzęcie. Możesz też poznać najnowsze rozwiązania z jakimi możesz zetknąć się podczas swoich przygód nurkowych.

Przy centrum nurkowym działa dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu nurkowego. Posiadamy zarówno sprzęt rekreacyjny jak i techniczny dopasowanych do twoich potrzeb jak i możliwości.

Więcej informacji na temat możliwości wypożyczenia sprzętu nurkowego znajdziesz w zakładce: Wypożyczalnia sprzętu nurkowego

Centrum testowe sprzętu nurkowego

Sporą ilość sprzętu, który jest dostępny w naszym sklepie możesz bez problemu wypożyczyć do testów. Do bardzo ważne dla optymalnego wyboru i pełnego zadowolenia. Rozumiemy, że sprzętu nurkowego nie kupuje się z katalogu.

Nasi doradcy pomogą ci również przebrnąć przez zawiłości skomplikowanych rozwiązań technicznych i możliwości konfiguracyjnych.

Serwis sprzętu nurkowego

Przy szkole nurkowania Black Angel Divers znajduje się również centrum serwisowe. Zajmiemy się twoim sprzętem nurkowym i odpowiednio przygotujemy go do sezonu. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz doświadczeniem w przeprowadzaniu kompleksowego serwisu np. automatów nurkowych.

Więcej na temat serwisu sprzętu nurkowego znajdziesz w dziale: Serwis sprzętu nurkowego

 

 

Sklep nurkowy

Przy centrum nurkowym działa dobrze wyposażony sklep ze sprzętem do nurkowania. Chętnie doradzimy w zakresie zakupu, konserwacji czy wymiany posiadanego ekwipunku na najbardziej dopasowany do twoich wymagań. Od nas na pewno nie wyjdziesz ze nieodpowiednio dobranym czy niedopasowanym sprzętem.

Więcej na temat sklepu nurkowego znajdziesz w zakładce: sklep nurkowy Szczecin.

 

Sklep nurkowy w centrum nurkowym Black Angel Divers

 

Sprężarkownia i napełnianie butli

Duża sprężarkownia, to już tylko wisienka na torcie. Zapraszamy do napełniania butli zarówno powietrzem, jak również po nitrox. Wydajna sprężarka i bank gazów zapewnia szybkie napełnianie butli „od ręki”.

Kadra centrum nurkowego jest odpowiednio przeszkolona i posiada stosowne certyfikaty w zakresie przygotowywania mieszanin oddechowych. Zwracamy szczególną uwagę na to abyś otrzymał dokładnie to, czego oczekiwałeś.

Więcej informacji na temat napełniania butli znajdziesz na stronie: Napełnianie butli nurkowych w Szczecinie

 

Napełnianie butli nurkowych w Szczecinie, sprężarka nurkowa

 

Organizacja wyjazdów

Wspólne spędzanie czasu zarówno pod woda jak i na powierzchni jest bardzo ważne. Buduje wieloletnie przyjaźnie i prawdziwe partnerstwo. Z nami zabierzesz się na nurkowania zarówno w destynacje bliższe jak i dalsze. Co roku organizujemy szereg imprez w kraju i za granicą integrujących lokalne środowisko nurkowe. 

Zaproszenie do naszej siedziby

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby Centrum Nurkowego Black Angel Divers. Mieścimy się przy Alei Piastów 24 w Szczecinie przy budynku RedSky i Biedronki. Pod wejście możesz podjechać samochodem. Wystarczy przejechać przez parking Biedronki. 

 

Centrum Nurkowe
Black Angel Divers
Al. Piastów 24A
71-064 Szczecin
Tel. 513 43 40 40

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt