Kurs nurkowania cena, cennik kursów nurkowych

Kurs nurkowania – cena

Czy cena kursy nurkowego jest najważniejszym kryterium wyboru szkoły nurkowej? Ceny podobnych szkoleń mogą w znacznej mierze różnić się od siebie w zależności od wybranego centrum nurkowego czy konkretnego instruktora. Jest bardzo dużo czynników, które składają się na ten element oferty. Przede wszystkim można do nich zaliczyć:

  • czas szkolenia i wymiar godzinowy kursu,
  • ilość osób w grupie przypadająca na 1 instruktora,
  • sposób prowadzenia szkolenia (wykłady lub nauka samodzielna),
  • udostępniane materiały,
  • federacja nurkowa według standardów której jest prowadzone szkolenie,
  • miejsce prowadzenia kursu,
  • ilość nurkowań w wodach otwartych,
  • doświadczenie i renoma instruktora, jego dodatkowe kwalifikacje, np. ratownika,
  • sprzęt na jakim prowadzone jest szkolenie,
  • wyposażenie i wyposażenie ratownicze centrum nurkowego (zestaw tlenowy, AED).

 

Podsumowując, warto przed wyborem kursu nurkowego sprawdzić wszystkie te elementy, przecież na końcu to nie cena decyduje o naszym bezpieczeństwie pod wodą.

Po drugie, więcej na temat trafnego wyboru oferty nurkowej i rozpoczęcia przygody z nurkowaniem znajdziesz w naszym artykule: Jak zacząć nurkowanie.

Co najważniejsze, informację o tym, jak prowadzimy szkolenia znajdziesz tutaj: Szkolenia i kursy nurkowe w Szczecinie.

 

Kto prowadzi szkolenia nurkowe?

Szkolenia w naszym centrum nurkowym prowadzą nurkowie techniczni i jaskiniowi z wieloletnim doświadczeniem. W związku z tym, masz pewność posiadania przez nich dużej wiedzy praktycznej i ogromu własnych doświadczeń nurkowych. Więcej na temat kadry instruktorskiej przeczytasz tutaj: instruktorzy nurkowania w Black Angel Divers

 

Cennik kursów nurkowania:

 

Cennik specjalizacji nurkowych:

 

Podana cena kursu nurkowania dotyczy szkolenia dla grup 2-3 osobowych. W przypadku szkoleń indywidualnych lub zainteresowania pakietem szkoleń prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów edukacyjnych (podręczniki, filmy, itp. jeśli są dostępne), certyfikat – licencję nurkową oraz dostęp do logbooka. Wszystkie materiały oraz licencja znajdują  są na nowoczesnej cyfrowej platformie szkoleniowej. Dostępne są z poziomu komputera lub aplikacji w telefonie (iOS oraz Android). Istnieje możliwość wydrukowania certyfikatu w formie plastikowej karty. Karta jest wystawiana i wysyłana bezpośrednio z siedziby federacji, koszt wysyłki karty to 40 zł.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów ewentualnego dojazdu,  zakwaterowania, wypożyczenia sprzętu nurkowego* oraz opłat bazowych i basenowych.

* w przypadku kursu podstawowego OWD/Try Scuba wypożyczenie kompletu sprzętu nurkowego jest wliczone w cenę kursu (wyjątkiem jest sprzęt osobisty – maska i fajka).

Opłata za szkolenie jest pobierana z góry i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji lub nieobecności uczestnika szkolenia w umówionym terminie. 

 

Cennik kursów technicznych 

 

* cena zależy od wspólnie ustalonego zakresu szkolenia, ilości dni oraz liczby nurkowań. Podano cenę szkolenia podstawowego oraz rozszerzonego o dodatkowe moduły i nurkowania.

Podana cena kursu dotyczy szkolenia dla grup 2-3 osobowych. W przypadku szkoleń indywidualnych lub zainteresowania pakietem szkoleń prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów edukacyjnych (podręczniki, filmy, itp. jeśli są dostępne) oraz dostęp do logbooka. Wszystkie materiały oraz licencja znajdują  są na nowoczesnej cyfrowej platformie szkoleniowej. Dostępne są z poziomu komputera lub aplikacji w telefonie (iOS oraz Android). Koszt materiałów i wydania elektronicznego certyfikatu to 250 zł (dla wszystkich programów XR) lub 100 zł dla programu XR Foundations. Dodatkowo istnieje możliwość wydrukowania certyfikatu w formie plastikowej karty. Wydruk jest darmowy. Karta jest wystawiana i wysyłana bezpośrednio z centralnej siedziby federacji w Europie. Należy opłacić jedynie koszt wysyłki/znaczka, jest to 40 zł.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów ewentualnego dojazdu,  zakwaterowania, wypożyczenia sprzętu nurkowego, opłat bazowych i basenowych, kosztów bicia gazów. W przypadku nurkowań tmx i wrakowych kursanci pokrywają solidarnie koszty wypłynięcia i gazów instruktora.

Opłata za szkolenie jest pobierana z góry i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji lub nieobecności uczestnika szkolenia w umówionym terminie. 

 

Cennik kursów Mermaidingu – pływania w syrenim ogonie

 

Podana cena kursu mermaidingu dotyczy szkolenia dla grup. W przypadku szkoleń indywidualnych prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów edukacyjnych (podręczniki, filmy, itp), certyfikat oraz dostęp do logbooka. Wszystkie materiały oraz licencja znajdują  są na nowoczesnej cyfrowej platformie szkoleniowej. Dostępne są z poziomu komputera lub aplikacji w telefonie (iOS oraz Android). Istnieje możliwość wydrukowania certyfikatu w formie plastikowej karty. Karta jest wystawiana i wysyłana bezpośrednio z siedziby federacji, koszt wysyłki karty to 40 zł.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów ewentualnego dojazdu,  zakwaterowania, wypożyczenia sprzętu*

* w przypadku kursu podstawowego Try Mermaiding i Mermaiding wypożyczenie płetwy i ogona jest wliczone w cenę kursu. Konieczne jest posiadanie swojej maski.

Opłata za szkolenie jest pobierana z góry i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji lub nieobecności uczestnika szkolenia w umówionym terminie. 

 

Cennik kursów DAN (Divers Alert Network)

Naszą ofertę uzupełniają szkolenia z zakresu szeroko pojętej pierwszej pomocy

 

Wskazana powyżej cena szkolenia DAN dotyczy grup minimum 3-osobowych. W przypadku szkoleń indywidualnych lub zainteresowania pakietem szkoleń, możliwe różne kombinacje, prosimy o kontakt z nami. Przedstawiamy indywidualną wycenę.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów: zestaw startowy ratownika DAN, certyfikat ratownika DAN oraz dostęp do materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej.

Terminy szkoleń i kursów

Kalendarz szkoleniowy ustalamy indywidualnie, dopasowując go do możliwości grupy. Kursy możemy realizować zarówno w trybie weekendowym jak również w tygodniu w Polsce jak i w bardziej egzotycznych destynacjach. Podchodzimy do tych spraw bardzo elastycznie.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt