Kurs nurkowania cena, cennik kursów nurkowych

Kurs nurkowania – cena

Czy cena kursy nurkowego jest najważniejszym kryterium wyboru szkoły nurkowej? Ceny podobnych szkoleń mogą w znacznej mierze różnić się od siebie w zależności od wybranego centrum nurkowego czy konkretnego instruktora. Jest bardzo dużo czynników, które składają się na ten element oferty. Przede wszystkim można do nich zaliczyć:

 • czas szkolenia i wymiar godzinowy kursu,
 • ilość osób w grupie przypadająca na 1 instruktora,
 • sposób prowadzenia szkolenia (wykłady lub nauka samodzielna),
 • udostępniane materiały,
 • federacja nurkowa według standardów której jest prowadzone szkolenie,
 • miejsce prowadzenia kursu,
 • ilość nurkowań w wodach otwartych,
 • doświadczenie i renoma instruktora, jego dodatkowe kwalifikacje, np. ratownika,
 • sprzęt na jakim prowadzone jest szkolenie,
 • wyposażenie i wyposażenie ratownicze centrum nurkowego (zestaw tlenowy, AED).

 

Podsumowując, warto przed wyborem kursu nurkowego sprawdzić wszystkie te elementy, przecież na końcu to nie cena decyduje o naszym bezpieczeństwie pod wodą.

Po drugie, więcej na temat trafnego wyboru oferty nurkowej i rozpoczęcia przygody z nurkowaniem znajdziesz w naszym artykule: Jak zacząć nurkowanie.

Co najważniejsze, informację o tym, jak prowadzimy szkolenia znajdziesz tutaj: Szkolenia i kursy nurkowe w Szczecinie.

 

Kto prowadzi szkolenia nurkowe?

Szkolenia w naszym centrum nurkowym prowadzą nurkowie techniczni i jaskiniowi z wieloletnim doświadczeniem. W związku z tym, masz pewność posiadania przez nich dużej wiedzy praktycznej i ogromu własnych doświadczeń nurkowych. Więcej na temat kadry instruktorskiej przeczytasz tutaj: instruktorzy nurkowania w Black Angel Divers

 

Cennik kursów nurkowania:

 

Cennik specjalizacji nurkowych:

 

Podana cena kursu nurkowania dotyczy szkolenia dla grup 2-3 osobowych. Kurs indywidulany +50% ceny kursu grupowego. W przypadku zainteresowania pakietem szkoleń prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów edukacyjnych (podręczniki, filmy, itp. jeśli są dostępne), certyfikat – licencję nurkową oraz dostęp do logbooka. Wszystkie materiały oraz licencja znajdują  są na nowoczesnej cyfrowej platformie szkoleniowej. Dostępne są z poziomu komputera lub aplikacji w telefonie (iOS oraz Android). Istnieje możliwość wydrukowania certyfikatu w formie plastikowej karty. Karta jest wystawiana i wysyłana bezpośrednio z siedziby federacji, koszt wysyłki karty to 40 zł.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów ewentualnego dojazdu,  zakwaterowania, wypożyczenia sprzętu nurkowego* oraz opłat bazowych i basenowych.

* w przypadku kursu podstawowego OWD/Try Scuba wypożyczenie kompletu sprzętu nurkowego jest wliczone w cenę kursu (wyjątkiem jest sprzęt osobisty – maska i fajka).

Opłata za szkolenie jest pobierana z góry i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji lub nieobecności uczestnika szkolenia w umówionym terminie. 

 

Cennik kursów technicznych

Cennik szkoleń potocznie nazywanych technicznymi znajdziesz na kolejnej stronie: Cennik technicznych kursów nurkowania.

Zaawansowanych nurków serdecznie zapraszamy do naszego teamu, również jaskiniowego.

 

Cennik kursów Mermaidingu – pływania w syrenim ogonie

 

Podana cena kursu mermaidingu dotyczy szkolenia dla grup. W przypadku szkoleń indywidualnych prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów edukacyjnych (podręczniki, filmy, itp), certyfikat oraz dostęp do logbooka. Wszystkie materiały oraz licencja znajdują  są na nowoczesnej cyfrowej platformie szkoleniowej. Dostępne są z poziomu komputera lub aplikacji w telefonie (iOS oraz Android). Istnieje możliwość wydrukowania certyfikatu w formie plastikowej karty. Karta jest wystawiana i wysyłana bezpośrednio z siedziby federacji, koszt wysyłki karty to 40 zł.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów ewentualnego dojazdu,  zakwaterowania, wypożyczenia sprzętu*

* w przypadku kursu podstawowego Try Mermaiding i Mermaiding wypożyczenie płetwy i ogona jest wliczone w cenę kursu. Konieczne jest posiadanie swojej maski.

Opłata za szkolenie jest pobierana z góry i nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji lub nieobecności uczestnika szkolenia w umówionym terminie. 

 

Cennik kursów DAN (Divers Alert Network)

Naszą ofertę uzupełniają szkolenia z zakresu szeroko pojętej pierwszej pomocy DAN.

 

Wskazana powyżej cena szkolenia DAN dotyczy grup minimum 3-osobowych. W przypadku szkoleń indywidualnych lub zainteresowania pakietem szkoleń, możliwe różne kombinacje, prosimy o kontakt z nami. Przedstawiamy indywidualną wycenę.

Cena szkolenia zawiera komplet materiałów: zestaw startowy ratownika DAN, certyfikat ratownika DAN oraz dostęp do materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej.

UWAGA!

Obecnie nasi instruktorzy prowadzą jedynie kompleksowy program: „REACT RIGHT”. W jego skład wchodzą aż 4 szkolenia:

 • CPR i First Aid – szeroko pojęta pierwsza pomoc przedmedyczna,
 • Pierwsza pomoc tlenowa – wykorzystanie tlenu w wypadkach i zdarzeniach nurkowych,
 • Automatyczny defibrylator zewnętrzny – ćwiczenia z wykorzystaniem AED w ratownictwie.

Cena kompleksowego programu React Right wynosi 800 zł

 

Terminy szkoleń i kursów

Kalendarz szkoleniowy ustalamy indywidualnie, dopasowując go do możliwości grupy. Kursy możemy realizować zarówno w trybie weekendowym jak również w tygodniu w Polsce jak i w bardziej egzotycznych destynacjach. Podchodzimy do tych spraw bardzo elastycznie.

 

Cennik kursów nurkowania

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt