INTRO nurkowe – pierwsze nurkowanie

INTRO nurkowe – pierwsze nurkowanie

Organizator: Kasia, Bartek, Tomek

  • twoje pierwsze nurkowanie
  • komfortowe i bezpieczne warunki
  • zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor
  • wypożyczenie sprzętu w cenie intro
  • pamiątkowy film lub zdjęcia
  • dyplom ukończenia intro nurkowego
 

Intro nurkowe – pierwsze nurkowanie

Jeśli zaciekawiło cię nurkowanie, ale nie masz pewności, czy to jest sport odpowiedni dla ciebie, nie wiesz czy przypadnie ci do gustu, przygotowaliśmy specjalny program –  tzw. Intro nurkowe. Jest to próbne nurkowanie z instruktorem w jeziorze lub basenie. To również doskonały i niekonwencjonalny prezent jaki możesz sprawić bliskiej osobie (zapytaj nas o voucher na Intro nurkowe).

Intro nurkowe trwa zwykle 20-30 minut czasu spędzonego bezpośrednio pod wodą. Całe nurkowanie odbywa się na niewielkiej głębokości dla zachowania maksimum bezpieczeństwa i twojego komfortu. Pomimo tego, nowe środowisko, jakie do tej pory widziałeś tylko w telewizji bądź internecie wywiera niesamowity wpływ na każdego nurkującego po raz pierwszy.

Aby uczestniczyć w pierwszym nurkowaniu w swoim życiu nie musisz mieć żadnego sprzętu. Cała organizacja tego popołudnia jest po naszej stronie. Wyposażymy cię w niezbędny sprzęt nurkowy najwyższej klasy, a Intro prowadzone jest oczywiście przez certyfikowanych instruktorów.

Aby sprostać waszym oczekiwaniom i dać wam maksymalny komfort macie do wyboru instruktorkę jaki i instruktorów, którzy poprowadzą Intro nurkowe.

 

intro nurkowe Szczecin

 

Jak wygląda przebieg  Intro nurkowego

Przed wejściem do wody instruktor przedstawi podstawowe informacje na temat sprzętu w jakim będziesz nurkował, o jego budowie i zasadach działania. Omówione zostaną procedury postępowania pod wodą, najważniejsze znaki nurkowe, sposoby wejścia i wyjścia z wody, i troszkę o fizyce nurkowej. Jeśli nurkowanie będzie odbywało się w jeziorze dodatkowo zostanie omówione środowisko lokalnego zbiornika. Wykład nie jest długi ani męczący a jego poziom może być dostosowany również do najmłodszych uczestników czyli dzieci. Jest on konieczny aby późniejsze zajęcia w wodzie były nie tylko dobrą zabawą ale były również bezpieczne.

Nurkowanie

W trakcie całego nurkowania w ramach Intro będziesz pod indywidualną opieką instruktora. Będzie on dbał o twoje bezpieczeństwo i cały czas czuwał nad tobą. Dzięki temu nie będziesz musiał się skupiać na niczym innym niż podziwianie tego nowego środowiska.

 

Intro nurkowe - pierwsze nurkowanie

 

W pierwszej kolejności oswoisz się z przebywaniem oraz oddychaniem pod powierzchnią wody. Przeprowadzimy tu kilka prostych ćwiczeń, które pozwolą ci poczuć się komfortowo. Wszystko odbywa się  w płytkiej części basenu lub jeziora, co pozwala w każdej chwili wstać i wystawić głowę nad powierzchnię. Dopiero jak poczujesz się pewnie możemy popłynąć na głębszą część basenu/jeziora abyś poczuł na czym polega prawdziwe nurkowanie.

Relacja

Z tego wydarzenia otrzymasz od nas zupełnie za darmo film lub zdjęcia, które będą niesamowitą pamiątką po tej niecodziennej przygodzie oraz dyplom ukończenia Intra nurkowego.

 

intro nurkowe Szczecin

 

Mamy nadzieję, że zachęcony w ten sposób przekonasz się, że nurkowanie to nie jest żaden rocket science i jest to sport dla każdego. Jest to nasza największa pasja i staramy się nią zarazić każdego. Liczymy więc, że dołączysz do naszej społeczności i zostaniesz certyfikowanym samodzielnym nurkiem w ramach pełnego szkolenie podstawowego – Open Water Diver. Umożliwi ci to podziwianie bogactwa naszej planety skrywanego pod wodą w każdym zakątku świata już bez bezpośredniej opieki instruktora.

W opisie podstawowego kursu nurkowego Open Water Diver  znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania. Przygotowaliśmy tam również mały FAQ:

Czy nurkowanie jest bezpieczne?

Czy nie jestem za stary lub za młody na rozpoczęcie kursu nurkowania?

Kto będzie ze mną nurkował po kursie?

Czego mogę oczekiwać po nurkowaniu?

Jak zacząć?

 

W tym linku możesz również więcej poczytać o naszej ekipie: instruktorzy nurkowania zachęcamy więc do przeczytania lub kontaktu telefonicznego z nami. Przy kawie w Centrum Nurkowym Born2Dive odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt

FreshMail.pl

FreshMail.pl