Instruktor nurkowania – EKIPA Black Angel Divers

Black Angel Divers – kim jesteśmy?

W nurkowaniu zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia wiele lat temu podczas wakacyjnych wojaży. Nurkowanie zawładnęło szybko całym naszym życiem.

Nasze wieloletnie szkolenie nurkowe realizowaliśmy u uznanych w środowisku nurkowym instruktorów. Czerpaliśmy z ich bogatego doświadczenia pełnymi garściami, dokładając systematycznie swoje cegiełki i budując swoją historię. Coraz ambitniejsze nurkowania i plany doprowadziły nas między innymi do nurkowania w jaskiniach czy na obiegach zamkniętych.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, pasją i chęcią przekazywania wiedzy zdecydowaliśmy się dzielić naszą wiedzą jako instruktorzy nurkowania i założyliśmy własną szkołę nurkową. 

 

Nieustanny rozwój

Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest nieustanny rozwój instruktora nurkowania. Znane powiedzenie: „kto się nie rozwija, ten się cofa” jest bardzo trafne w kontekście nurkowania. Dlatego każdy z naszych instruktorów nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Mamy na myśli nie tylko szkolenia nurkowe ale również te związane z bezpieczeństwem nad i pod wodą.

„No man left behind” to bliskie nam hasło. W naszych nurkowaniach bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet.

Nurkowanie bogate w możliwości, poznawanie nowych rozwiązań i zdobywanie wiedzy. Daje nam to pewność, że ten proces będzie trwał nieustannie ku naszej wielkiej radości. Szkolenie to też poznawanie nowych ludzi, filozofii i często odmiennego stylu nurkowania. Te doświadczenia budują nasz rozwój, dzięki któremu jesteśmy lepszymi nurkami i instruktorami. 

Kompleksowe podejście do tego tematu oraz ciągły „głód wiedzy” gwarantują, że kursy nurkowania będą nie tylko ciekawe i przyjemne, ale również realizowane zgodnie z najwyższymi standardami.

 

instruktor nurkowania

 

Centrum Nurkowe Black Angel Divers

Nasze ekipa tworzy Centrum Nurkowe Black Angel Divers. Razem oferujemy zupełnie nowa jakość na rynki szkoleń nurkowych. Codziennie możesz spotkać nas osobiście w naszej siedzibie. 

Więcej na temat szkoły nurkowania Black Angel Divers znajdziesz w linku: Centrum Nurkowe Szczecin.

 

 

Centrum Nurkowe Black Angel Divers Szczecin

 

kurs nurkowania

 

Instruktor nurkowania – też człowiek 🙂

„W realu”, kiedy nie mamy na sobie tego całego żelastwa 😉 jesteśmy w miarę normalni i nie gryziemy. Wpadnij na kawę, żeby się przekonać.

 

instruktor nurkowania

 

Kto tworzy ekipę Black Angel Divers

Kilka słów o każdym z nas. Tworzymy zgraną ekipę, choć każdy jest zupełnie inny, elementem spajającym jest po prostu szczera przyjaźń i pasja jaką jest nurkowanie.

 

Kasia instruktor nurkowania

Kasia „lala” – instruktor nurkowania. „Trochę zwariowana, ekscentryczna, nieprzewidywalna …” Zespołowy śmieszek oraz mała (nie wzrostowo) terrorystka. Na wykładach delikatna, na treningach petarda. Z uśmiechem poprowadzi nawet najbardziej nudny wykład. Namiesza tylko w kuchni. Potrafi ogarnąć każdy chaos i jest zespołową księgową. Perfekcyjna zarówno pod jak i nad wodą. Joginka i tancerka. Nogi niosą ja samą kiedy tylko usłyszy jakąś muzykę. Kocha towarzystwo, lubi pomagać oraz postawić na swoim.

Divemaster Instructor
DAN/EFR  Instructor
Ice Diver Instructor
Gas Blender
Full Cave Diver
Helitrox diver
 

 


Tomek
 „wieczny” – instruktor nurkowania. Gość, który o nurkowaniu może gadać bez przerwy, jeśli mu w porę nie przerwiesz, to nie dość, że zagada cię na śmierć, to zrobi to w tempie 100 słów na minutę. Pozytywnie nastawiony do życia perfekcjonista, nadający się na pilota oblatywacza nowego sprzętu nurkowego. Jeśli jesteś typem człowieka, który ustawia książki na półce z ekierką w ręku to jesteś w domu.

Trimix Instructor
Gas Blender Trimix Instructor
Technical Sidemount Instructor
Advanced Wreck Instructor
Ice Diver Instructor
DAN/EFR  Instructor
OC/CCR Full Cave Diver
OC/CCR Trimix Diver
 
 

 
Bart Pitala

Bartek „Bart” – jego zainteresowanie podwodnym światem rozwijało się od najmłodszych lat. Z wypiekami na twarzy czytał historie eksploracji systemów jaskiniowych i słynnych wraków, jednak prawdziwe płetwonurkowanie przez długi czas pozostawało niedoścignionym marzeniem. Wychowany na filmach z serii Indiana Jones, nurkując realizuje dziecięce marzenie poznawania tajemnic przeszłości (na wrakach), i odkrywania miejsc (prawie) nietkniętych ludzką stopą w odległych partiach zalanych jaskiń. Jako że wszystko co pod wodą ładne i ciekawe zostało już sfotografowane od każdej strony, ostatnimi czasy poświęca się tworzeniu skanów fotogrametrycznych 3D wraków Bałtyku i nie tylko.

Full Cave Diver
Trimix Diver
CCR Liberty diver
 
 
 
 
 
 
 
Michał „Michu”  – W nurkowaniu zakochany od pierwszego zanurzenia. Rozpoczął kurs OWD w suchym skafandrze i od tamtego czasu szkoli się i ciągle wyznacza nowe cele nurkowe. Na co dzień prowadzi gabinet masażu , jest również trenerem personalnym. Lubi pracować i rozmawiać z ludźmi jest sympatyczny i zawsze pomocny.
 
Divemaster
 
 

 

 

 

 

 

 

Wojciech PietrukaniecWojtek „Voytas” – Arnold nurkowania i dźwigania sprzętu 🙂

Full Cave Diver
Trimix Diver
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt