Instruktor nurkowania – EKIPA Black Angel Divers

Black Angel Divers – kim jesteśmy?

BAD to  grupa przyjaciół od wielu lat nurkująca razem. Tworzymy zgrany team zarówno pod woda jak i na powierzchni. Nurkowanie to nasza pasja, w której zakochaliśmy się bez pamięci i próbujemy zarazić nią wszystkich dookoła. Owocem tego jest właśnie Black Angel Divers – grupa instruktorów nurkowania. Tworzymy nową jakość na szczecińskim rynku nurkowym!

 

Centrum, nurkowe Szczecin

 

Black Angel Divers to Centrum Nurkowe odpowiadające na potrzeby zarówno początkujących jak i najbardziej zaawansowanych nurków. Skupia wokół siebie osoby nurkujące wakacyjnie w ciepłych krajach jak i najcięższy kaliber nurków technicznych. Obok dobrej kawy i ciacha znajdziesz tutaj fachową poradę “jaka maska jest najbardziej pro” ? jak również rozkręcisz swojego reba. Przede wszystkim znajdziesz tu ludzi „chorych” na nurkowanie w tym nas: Kasie, Tomka i Bartka – trzon instruktorski ekipy Black Angel Divers.

 

instruktor nurkowania

 

Jeżeli chcesz nauczyć się nurkować i dołączyć do naszego teamu nie mogłeś lepiej trafić, wystarczy, że się z nami skontaktujesz a poprowadzimy cię dalej, pokażemy inny świat, w którym mamy nadzieję będziesz zanurzał się z taką samą radością jak my. Od razu ostrzegamy – my możemy rozmawiać o nurkowaniu cały dzień ? więc zarezerwuj sobie dłuższa chwilę na dobrą kawę i po prostu pogadajmy.

 

instruktor nurkowania

 

Jeśli jesteś już certyfikowanym nurkiem, zapraszamy na nurkowania z nami, zarówno w kraju jak i za granicą. Chętnie pokażemy „nasze” miejsca nurkowe, te popularne i te mniej znane. A może to ty nas zaskoczysz i pokażesz nowe miejscówki? Mamy się dobrze razem bawić bo nurkowanie to coś więcej niż tylko wejście i wyjście z wody. Chętnie podzielimy się swoja wiedzą i doświadczeniem z zakresu samego nurkowania ale też doboru czy serwisu sprzętu nurkowego. Szkolenia to tak naprawdę tylko dodatek, na których zwiększysz twoją wiedzę i możliwości nurkowe, dzięki czemu będziesz mógł odwiedzić miejsca wcześniej dla ciebie niedostępne, oczywiście jeśli tylko będziesz chciał. Możesz dołączyć do naszej ekipy w każdym momencie i dzielić z nami naszą a może też i już twoją pasję.

 

instruktor nurkowania

 

Jak działamy

Zarówno w naszych nurkowaniach jak i w szkoleniach stawiamy na jakość. Kursy nurkowania realizowane byle jak, byle gdzie i byle szybko to działania nam zupełnie obce. Każde z nas jako instruktor nurkowania zawsze przygotowuje się bardzo solidnie, zarówno pod względem planowania, zakresu posiadanej wiedzy jak i tym sprzętowym. Takie podejście staramy się przekazać naszym podopiecznym oraz wszystkim, którzy zechcą z nami spędzać swój wolny czas, nie tylko pod wodą. Uważamy, że budowanie zespołu zaczyna się już na powierzchni stąd spora nasza aktywność na innych obszarach: bieganie, rolki, rowery, wspinaczka ale również różnego rodzaju imprezy integracyjne, na które serdecznie zapraszamy całe rodziny. Dążymy do tego aby podczas gdy my nurkujemy nasze rodziny miały ciekawe zajęcia a po abyśmy razem spędzali tak cenny czas. Więcej na temat wydarzeń znajdziesz w sekcji: WYJAZDY I WYDARZENIA

Dysponujemy dużą salą wykładową. Dzięki temu wykłady i zajęcia teoretyczne odbywają się w komfortowych warunkach. Jest to również miejsce spotkań na wieczorkach nurkowych gdzie rozmawiamy o nurkowaniu i dzielimy się emocjami z wyjazdów dalszych i bliższych.

 

Centrum Nurkowe Black Angel Divers Szczecin

 

Wyposażenie Centrum Nurkowego Black Angel Divers w Szczecinie

Nasi serwisanci zajmą się również całym twoim sprzętem nurkowym i odpowiednio przygotują go do sezonu nurkowego. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak również doświadczeniem do przeprowadzania kompleksowego serwisu np. automatów nurkowych.

Chętnie doradzimy również w zakresie zakupu, konserwacji czy wymiany posiadanego ekwipunku na najbardziej dopasowany do twoich wymagań.

 

Serwis sprzętu nurkowego

 

Duża sprężarkownia, to już tylko wisienka na torcie. Zapraszamy do bicia butli zarówno powietrzem jak również po nitrox.

 

„No man left behind” to bliskie nam hasło. W naszych nurkowaniach bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet. Każde z nas nieustannie się szkoli zarówno jako instruktor, nurek ale również jako ratownik. Kompleksowe podejście do tego tematu oraz ciągły „głód wiedzy” gwarantują, że kursy nurkowania będą nie tylko ciekawe i przyjemne, ale również realizowane zgodnie z najwyższymi standardami.

 

kurs nurkowania

 

Nasze wieloletnie szkolenie nurkowe realizowaliśmy u uznanych w polskim środowisku nurkowym instruktorów. Czerpaliśmy z ich bogatego doświadczenia pełnymi garściami, dokładając systematycznie swoje cegiełki i budując swoją historię.

 

Instruktor nurkowania też człowiek

„W realu”, kiedy nie mamy na sobie tego całego żelastwa 😉 jesteśmy w miarę normalni i nie gryziemy.

 

instruktor nurkowania

 

Kto tworzy ekipę Black Angel Divers

Kilka słów o każdym z nas. Tworzymy zgraną ekipę, choć każdy jest zupełnie inny, elementem spajającym jest po prostu szczera przyjaźń i pasja jaką jest nurkowanie.

 

Kasia instruktor nurkowania

Kasia “lala”– instruktor nurkowania. „Trochę zwariowana, ekscentryczna, nieprzewidywalna …” Zespołowy śmieszek oraz mała (nie wzrostowo) terrorystka. Na wykładach delikatna, na treningach petarda. Z uśmiechem poprowadzi nawet najbardziej nudny wykład. Namiesza tylko w kuchni. Potrafi ogarnąć każdy chaos i jest zespołową księgową. Perfekcyjna zarówno pod jak i nad wodą. Joginka i tancerka. Nogi niosą ja samą kiedy tylko usłyszy jakąś muzykę. Kocha towarzystwo, lubi pomagać oraz postawić na swoim.

SSI Instruktor
IANTD Instruktor
DAN Instruktor
EFR Instruktor
TDI Full Cave Diver
TDI Helitrox diver
SDI Rescue Diver

 


Tomek instruktor nurkowaniaTomek
 “wieczny”–instruktor nurkowania. Gość, który o nurkowaniu może gadać bez przerwy, jeśli mu w porę nie przerwiesz, to nie dość, że zagada cię na śmierć, to zrobi to w tempie 100 słów na minutę. Pozytywnie nastawiony do życia perfekcjonista, nadający się na pilota oblatywacza nowego sprzętu nurkowego ? Jeśli jesteś typem człowieka, który ustawia książki na półce z ekierką w ręku to jesteś w domu.

Extended Range Trimix Instruktor
Gas Blender Nitrox/Trimix Instruktor 
Advanced Wreck Instruktor
Ice Diver Instruktor
DAN/EFR  Instructor
Full Cave Diver
Trimix Diver
 

 

 

Bartek instruktor nurkowaniaBartek “zdziebeł”– instruktor nurkowania. Uśpiony wulkan Etna i rwąca rzeka w jednym. Na powierzchni wariat ale bezpieczny dla otoczenia. Energią dzieli się z innymi. Nosiciel wirusa pt. nurkowanie, skutecznie zaraża, nawet na całe życie. Pod wodą siła spokoju, a trening to jego ulubiona czynność, brzydzi się fuszerką. Wszystko żerny, przepada za owocami morza. Pasjonat jeziora Szmaragdowego.

SSI Instruktor
IANTD Instruktor
IANTD Ice Diver Instruktor
TDI Full Cave Diver
TDI Trimix Diver
CPROX 1st AED Administrator
SDI Rescue Diver

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt

FreshMail.pl

FreshMail.pl