AVATAR – polska marka sprzętu nurkowego

AVATARpolska marka sprzętu nurkowego

AVATAR to polska marka sprzętu nurkowego. Tworzą ją ludzie, którzy są nurkami i jednocześnie mają odpowiednią wiedzę, by swoje pomysły przekształcić w gotowy produkt. Avatar oferuje produkty dostępne praktycznie od ręki i skrojone dokładnie na miarę twoich potrzeb. Dostarcza nurkom kompletny sprzęt, niezbędny nawet do najbardziej wymagających eksploracji.

Skafandry i ocieplacze AVATAR są produkowane w Polsce w Gdyni, przy współpracy firmy SANTI. Jest to gwarancji najwyższej jakości oraz niezawodności produktów dla nurków na całym świecie. Ogromne doświadczenie sprawia, że możesz śmiało ufać, że otrzymasz produkt spełniający najwyższe wymagania. Taki, który został stworzony przez odpowiednio doświadczony zespół.

 

Suchy skafander Avatar no 101

fot. Materiały własne

Wsparcie marki AVATAR

Zakład, który produkuje skafandry i ocieplacze marki AVATAR ma prawie 30-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości odzieży, suchych skafandrów i wielu innych produktów. Produkty AVATAR mogą być serwisowane w każdym centrum serwisowym SANTI. Dzięki temu masz pewność, że wsparcie i serwis jest w twoim pobliżu. Możesz zatem spać spokojnie i cieszyć się nurkowaniem. 

Komfort i wygoda

Produkty marki Avatar wyróżniają się na rynku pod względem niezrównanej wygody i komfortu użytkowania. Są jednocześnie przystępne cenowo i łatwo dostępne. Występują w wielu standardowych rozmiarach, czekających w magazynie na twoje przygody i chęć ich poznania. Dzięki temu możesz szybko otrzymać sprzęt, a podwodne eksploracje wejdą na kolejny poziom. 

 

Suchy skafander Avatar Airon 102 w akcji

fot. Materiały producenta

Gdzie kupić produkty marki AVATAR?

Black Angel Divers jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki AVATAR oraz SANTI. Możesz u nas obejrzeć i zamówić wszystkie produkty obu marek. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w centrum Szczecina. Fachowe doradztwo i duże doświadczenie gwarantuje, że otrzymasz produkt odpowiedni do twoich potrzeb.

 

Rodzina produktów AVATAR

Do rodziny produktów Avatar możemy zaliczyć:

Kliknij na link lub na obrazek poniżej

Suchy skafander Avatar model 101Suchy skafander Avatar model 102Ocieplacz nurkowy Avatar model 901 i 902

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Testy produktów AVATAR

Produkty marki AVATAR były przez naszych nurków testowane w najbardziej wymagających środowiskach. Od szkoleń podstawowych po nurkowania jaskiniowe i wrakowe. Obecnie dzięki 2 modelom możesz dopasować produkt do swoich potrzeb.

Testy i wrażenia z ponad 2 letniego intensywnego użytkowania modelu 101 znajdziesz tutaj: Test i recenzja suchego skafandra AVATAR 101.

 

Skafander Avatar 101 podczas skoku do wodyfot. Materiały producenta

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt