DAN program partnerski – zakup AED

AED – zakup automatycznego defibrylatora z twoją pomocą!

Bezpieczeństwo podczas nurkowania jest dla nas dla nas priorytetową sprawą. Na wszystkich naszych wyjazdach promujemy bezpieczne nurkowania. Staramy się dawać wszystkim przykład, jak powinien być wyposażony zespół nurkowy, a w szczególności kadra instruktorska. Z tego powodu towarzyszy nam zawsze naprawdę duża i dobrze wyposażona apteczka oraz zestaw tlenowy DAN.

Kolejnym elementem, który staje się coraz popularniejszy, jest automatyczny defibrylator zewnętrzny AED. Chcemy, aby właśnie takie urządzenie znalazło się na naszym wyposażeniu podczas wszystkich wyjazdów i szkoleń nurkowych. Niestety jest to jeden z najdroższych elementów systemu ratowniczego, jego koszt to bagatela 6,5 tys. złotych.

 

Automatyczny defibrylator zewnętrzny

 

Jak pomóc nam w zakupie automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED?

To bardzo proste! Wystarczy, że przedłużając swoje ubezpieczenie nurkowe DAN podasz nasz numer partnerski: 595149 lub klikniesz link (obrazek/logo DAN) znajdujący się poniżej. TO WSZYSTKO! nic więcej nie musisz robić. Link polecający zaprowadzi cię do strony DAN, gdzie będziesz mógł wykupić lub przedłużyć swoje ubezpieczenie. Za każde polecenie otrzymamy kilka punktów. Liczba jaką musimy zebrać jest naprawdę ogromna, ale wierzę, że wspólnie z czasem uda nam się zrealizować ten cel i zebrać wystarczającą liczbę punktów aby otrzymać defibrylator. 

 

 

Dlaczego automatyczny defibrylator zewnętrzny jest taki ważny?

W sytuacji wypadku, nie tylko nurkowego, oraz zatrzymania akcji serca, użycie defibrylatora zwiększa szansę na przeżycie osoby poszkodowanej nawet o 70%! Jest to liczba, wobec której jako ratownicy nie możemy przejść obojętnie. To urządzenie robi realną, ogromną różnicę, pozwala zwiększyć szansę na uratowanie znacznie większej liczby osób. Uważam więc, że jest to cel, o który warto zawalczyć.

 

Automatyczny defibrylator zewnętrzny

 

Postęp w osiągnięciu celu

Poniżej znajduje się wykres prezentujący postęp w osiągnięciu celu jakim jest zebranie wystarczającej liczby punktów do otrzymania automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED.

 

Zakup defibrylatora (AED)
196/1 388

 

Cel alternatywny

Planujemy również zakup specjalistycznego fantoma z podglądem parametrów typu live na ekranie monitora. Fantom pozwala monitorować parametry udzielanej pomocy przez ratownika. Dzięki temu skuteczność prowadzonych szkoleń znacznie wzrośnie. W momencie zebrania odpowiedniej liczby punktów podejmiemy decyzję, którą z opcji wybrać. 

Docelowo chcielibyśmy posiadać zarówno AED jak i fantoma.

Szkolenia DAN

Więcej informacji o naszej działalności szkoleniowej znajdziesz w zakładce: Kursy i szkolenia DAN. Zachęcamy do poznania naszej oferty i aktywnego wzięcia udziału w świadomym zwiększaniu bezpieczeństwa w życiu codzienny jak również podczas nurkowań.

 

 

Automatyczny defibrylator zewnętrzny AED

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt