ADVANCED OPEN WATER DIVER

ADVANCED OPEN WATER DIVER

Organizator: Kasia, Tomek, Bartek

  • certyfikat uznawany na całym świecie
  • uprawnia do nurkowania do głębokości 30 metrów
  • ciekawe specjalizacje (m.in. nurkowanie głębokie)
  • nowoczesny i przystępny kursu
  • terminy zajęć dopasowane do kursantów
  • materiały szkoleniowe IANTD/SSI
  • dobra zabawa i solidna wiedza
  • zdjęcia z kursu oraz filmy na pamiątkę
  • firmowe gadżety

Advanced Open Water Diver (nurek zaawansowany)

Ukończenie kursu podstawowego Open Water Diver otwiera możliwość ukończenia szeregu kursów specjalizacyjnych dostępnych w naszej ofercie. Równocześnie uzyskałeś możliwość przystąpienia do szkolenia zaawansowanego Advanced Open Water Diver (Advanced Adventurer). Jest to kolejny stopień nurkowy jaki możesz zdobyć. Poszerzy twoje uprawnienia do nurkowania na większą głębokość niż dotychczas, bo aż do 30 metrów.

Formalnie możesz przystąpić do tego szkolenia zaraz po zakończeniu kursu podstawowego. Zalecamy jednak odbycie kilku dodatkowych nurkowań celem nabrania większej swobody w nowym środowisku lub realizacji programów specjalizacyjnych.

 

Zakres kursu AOWD / Advanced Adventurer

Kurs nurkowania zaawansowanego Advanced Open Water Diver, w skrócie AOWD ma trochę inną formułę niż pierwsze szkolenie z jakim miałeś styczność – OWD. W ramach tego kursu będziesz szlifował umiejętności poprzednio zdobyte oraz skupimy się przede wszystkim na poznaniu najbardziej popularnych rodzajów aktywności nurkowej i zadań jakie mogą spotkać cię pod wodą. Samodzielnie będziesz mógł wybrać interesujące cię tematy z szerokiego wachlarza specjalizacji nurkowych. Wybór konkretnych tematów szkolenia i nurkowań jest uzależniony również o poziomu twojej wiedzy i doświadczenia. Dzięki takiemu podejściu sprawdzisz, co w nurkowaniu sprawia ci największą przyjemność.

 

Kurs nurkowania zaawansowanego AOWD

 

Przebieg kursu nurkowania zaawansowanego

W ramach kursu nurkowania zaawansowanego AOWD (Advanced Open Water Diver / Advandec Adventurer) wykonasz minimum 5 nurkowań pod okiem instruktora. Pozwoli ci to zwiększyć pewność siebie i utrwalić zdobyte wcześniej umiejętności. Poznasz nowe techniki pływania i ciekawe możliwości spędzania czasu pod wodą. Pojawi się tu wiele nowych zagadnień związanych z wybranymi specjalizacjami, o które będziesz mógł zapytać instruktora, a które nie zawsze mogą znajdować się w podręczniku. Nauka zawsze jest szybsza gdy od razu stosujemy ją w praktyce. Jeżeli twoje umiejętności będą wykraczały zdecydowanie poza poziom tego kursu na pewno przeprowadzimy go w formie znacznie poszerzonej, co spełni twoje oczekiwania.

 

Kurs Advanced Open Water Diver

 

Dlaczego warto ukończyć kurs nurka zaawansowanego Advanced Open Water Diver (AOWD)

– odkryjesz wiele ciekawych miejsc nurkowych, które do tej pory były poza zasięgiem twoich uprawnień

– poznasz tajniki podwodnej nawigacji i zawsze będziesz płynął tam gdzie chcesz

– poznasz różne rodzaje nurkowań

– nabierzesz pewności siebie w swoich podwodnych działaniach

– nurkowania nocne i głębokie staną dla ciebie otworem

 

Advanced Open Water Diver - nurkowania wrakowe

 

Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej! Daj nam znać i zacznijmy nurkować.

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt