Shearwater – zaawansowane komputery nurkowe

Shearwater – zaawansowane komputery nurkowe

Kanadyjski producent komputerów nurkowych – firma Shearwater to zdecydowanie najpopularniejszy wybór wśród nurków technicznych. Intuicyjna obsługa i przede wszystkim legendarna niezawodność to 2 cechy, które wyróżniają komputery nurkowe Shearwater na rynku.

Pomimo posiadania bardzo zaawansowanych funkcji również początkujący nurek będzie zadowolony z tego wyboru. Zostały dla niego przygotowane specjalne opcje wyświetlania, które gwarantują, że nie będzie miał problemu z obsługą urządzenia. Możemy tu mówić o zasadzie: jeden komputer na całe życie. 

Komputery Shearwater w naszym centrum nurkowym

Od wielu lat sami korzystamy z komputerów Shearwater. Uważamy, że jest to jeden z najlepszych wyborów dla zaawansowanych nurków. W dalszej części artykułu znajdziesz opis poszczególnych komputerów, w oparciu o nasze doświadczenia z ich użytkowania. 

Centrum Nurkowe Black Angel Divers jest oficjalnym dystrybutorem komputerów marki Shearwater.

 

Komputery Shearwater w naszym sklepie

 

Shearwater Petrel 2 i Petrel 2 EXT

 

Shearwater Petrel 2 - techniczny komputer do nurkowania

 

Shearwater Perdix i Perdix AI

Jest to najnowszy komputer ze stajni kanadyjskiej firmy. Następca kultowego i niezawodnego komputera Petrel 2. Dysponuje całą funkcjonalnością poprzednika oraz dodano do niego wiele usprawnień.

Występuje w 2 wersjach

  • Perdix – wersja standardowa
  • Perdix AI – najwyższa wersja umożliwia podłączenie transmiterów ciśnienia do monitorowania ilości gazu pozostałego nurkowi do oddychania. 

 

Komputer nurkowy Shearwater Perdix

 

Transmiter Shearwater

Transmiter Shearwater to urządzenie do przesyłania drogą radiową wartości ciśnienia jakie znajduje się w butli. Współpracuje z komputerem Perdix AI oraz Nerd 2 

Shearwater Tetric

 

Komputer nurkowy Shearwater Tetric

 

Shearwater Pergrine

 

Komputer nurkowy Shearwater Peregrine

 

Shearwater Nerd 2

 

Shearwater Nerd 2

 

Zakup komputera nurkowego Shearwater

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem komputera nurkowego Shearwater zapraszamy do wizyty w naszym Centrum Nurkowym. Z chęcią zaprezentujemy ofertę i omówimy wszystkie dostępne rozwiązania wspierane przez kanadyjskiego producenta.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt