Serwis sprzętu nurkowego – oferta serwisowa

Serwis sprzętu nurkowego

Dbanie o sprzęt nurkowy, jego serwis, bieżąca konserwacja i naprawy są nieodłączną częścią nurkowania.  Serwis sprzętu nurkowego to zadanie dla wyspecjalizowanych serwisantów o wysokiej kulturze technicznej. Właśnie takie osoby zajmują się twoim sprzętem w naszym Centrum Nurkowym.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz praktykę w zakresie serwisowania szeroko pojętego sprzętu do nurkowania. Wieloletnia działalność związana z nurkowaniem zapewniła nam odpowiednie umiejętności. Nasi serwisanci cyklicznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach technicznych u wiodących producentów sprzętu nurkowego. Dzięki temu, posiadamy uprawnienia do przeprowadzania przeglądów gwarancyjnych, bieżącego serwisu i napraw.

Uzyskasz u nas fachową pomoc w sprawie serwisu sprzętu nurkowego. Zapewniamy regularną opiekę oraz coroczne przeglądy gwarancyjne.

Chętnie podzielimy się również wiedzą z zakresu odpowiedniego doboru i regulacji pod twoje indywidualne potrzeby. Do każdego klienta i problemu podchodzimy indywidualnie.

Dobrze działający sprzęt to bezpieczeństwo twoje i twoich partnerów pod wodą. Warto więc zadbać o jego stan. W artykule SERWIS AUTOMATÓW NURKOWYCH znajdziesz informacje, kiedy należy serwisować automaty, co dzieje się z automatem nurkowym w przypadku braku regularnego serwisu oraz wiele innych cennych informacji. Zachęcam więc do przeczytania. 

Gwarancja na wykonaną usługę

Wszystkie wykonywane przez nas czynności serwisowe objęte są roczną gwarancją. Również te związane z indywidualną regulacją automatów. Potwierdzeniem tego faktu jest karta gwarancyjna lub książeczka serwisowa, która jest wydawana lub uzupełniania przy każdym serwisie.

Oferta serwis sprzętu nurkowego:

Na kolejnych stronach możesz zobaczyć jak w naszym Centrum wygląda serwis twojego sprzętu nurkowego.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt

[FM_form id="3"]