Serwis sprzętu nurkowego – oferta serwisowa

Serwis sprzętu nurkowego

Dbanie o sprzęt nurkowy, jego serwis, bieżąca konserwacja i naprawy są nieodłączną częścią nurkowania.  Serwis sprzętu nurkowego to zadanie dla wyspecjalizowanych serwisantów o wysokiej kulturze technicznej. Właśnie takie osoby zajmują się twoim sprzętem w naszym Centrum Nurkowym.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz praktykę w zakresie serwisowania szeroko pojętego sprzętu do nurkowania. Wieloletnia działalność związana z nurkowaniem zapewniła nam odpowiednie umiejętności. Nasi serwisanci cyklicznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach technicznych u wiodących producentów sprzętu nurkowego. Dzięki temu, posiadamy uprawnienia do przeprowadzania przeglądów gwarancyjnych, bieżącego serwisu i napraw.

Uzyskasz u nas fachową pomoc w sprawie serwisu sprzętu nurkowego. Zapewniamy regularną opiekę oraz coroczne przeglądy gwarancyjne.

Chętnie podzielimy się również wiedzą z zakresu odpowiedniego doboru i regulacji pod twoje indywidualne potrzeby. Do każdego klienta i problemu podchodzimy indywidualnie.

Dobrze działający sprzęt to bezpieczeństwo twoje i twoich partnerów pod wodą. Warto więc zadbać o jego stan. W artykule SERWIS AUTOMATÓW NURKOWYCH znajdziesz informacje, kiedy należy serwisować automaty, co dzieje się z automatem nurkowym w przypadku braku regularnego serwisu oraz wiele innych cennych informacji. Zachęcam więc do przeczytania. 

Gwarancja na wykonaną usługę

Wszystkie wykonywane przez nas czynności serwisowe objęte są roczną gwarancją. Również te związane z indywidualną regulacją automatów. Potwierdzeniem tego faktu jest karta gwarancyjna lub książeczka serwisowa, która jest wydawana lub uzupełniania przy każdym serwisie.

Oferta serwis sprzętu nurkowego:

Na kolejnych stronach możesz zobaczyć jak w naszym Centrum wygląda serwis twojego sprzętu nurkowego.

Serwis automatów do nurkowania od kuchni

Jak wygląda serwis automatów do nurkowania Postanowiłem pokazać, jak wygląda proces pod tytułem: serwis automatów do nurkowania realizowany w naszym Centrum Nurkowym. Dlaczego dbanie o własny automat jest ważne pisałem już w artykule: Serwis automatów nurkowych. Jeśli nie zaglądałeś wcześniej na naszego bloga to serdecznie zapraszam do czytania. Uchylę rąbka tajemnicy serwisanta sprzętu nurkowego. Dzięki temu, możesz krok po kroku...

Cennik serwisu automatów nurkowych

Cennik serwisu automatów nurkowych Prezentowany na stronie cennik serwisu automatów nurkowych dotyczy usługi standard realizowanej w naszym Centrum Nurkowym. Koszt wykonania kompletnego serwisu automatów nurkowych jest składową 3 czynników: Usługa serwisowa - popularnie zwana "kosztem robocizny". Jest to czas pracy serwisanta sprzętu nurkowego, jak również koszt wszelkich materiałów, takich jak smary, płyny do czyszczenia itp. Service Kit - koszt dostarczonego...

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt