Wieczór kawalerski, urodziny – pod wodą

Wieczór kawalerski pod wodą

Wieczór kawalerski, urodziny – pod wodą

Organizator: Tomek, Bartek, Kasia

  • wieczór kawalerski
  • urodziny
  • impreza integracyjna
  • dzień ojaca
  • niezapomniane przeżycie
  • wielka niespodzianka
  • zdjęcia i filmy
  • certyfikat nurkowy
  • ekstremalne doświadczenie

Wieczór kawalerski, urodziny – pod powierzchnią wody

Nie wiesz w jaki sposób sprawić, aby bliska osoba zapamiętała ten dzień do końca swojego życia? Specjalizujemy się w organizacji nietypowych wydarzeń, które odbywają się pod powierzchnią wody. Czy to wieczór kawalerski, urodziny czy inna specjalna okazja, możesz ją spędzić zupełnie inaczej. Na pewno dużo ciekawiej.

Nie musisz być nurkiem aby zrobić wrażenie na przyjaciołach czy rodzinie. Gwarantujemy, że będzie to coś unikalnego, czego będą zazdrościć wam po prostu wszyscy!

Możliwości realizacji tego przedsięwzięcia jest wiele, wszystko zależy od twojej fantazji. Mogą być kwiaty, baloniki, szampan, skrzynki z piwem. Możemy zrealizować całą podwodną inscenizację na potrzeby filmu.

Podczas całego wydarzenie będzie z wami pod wodą zarówno doświadczony instruktor nurkowania jak również fotograf. Otrzymasz na koniec film oraz zdjęcia, które pozostaną ciekawą pamiątką.

Zapraszamy do współpracy również firmy, które chciałby przeprowadzić takie zajęcia w formie imprezy integracyjnej.

 

Podwodne urodziny

 

Organizacja wydarzenia wieczór kawalerski

Organizacja imprezy integracyjnej pod wodą, wieczoru kawalerskiego czy urodzin jest po naszej stronie. Zaopatrzymy was w niezbędny sprzęt oraz odpowiednio przeszkolimy przed nurkowaniem. Każdy nurek otrzyma certyfikat nurkowy potwierdzający ukończenie pierwszego szkolenia w życiu – Try Scuba.

Miejsc realizacji wydarzenia jest kilka. Możemy spotkać się na basenie lub nad jeziorem. Wszystko zależy od ustalonego planu imprezy oraz od warunków pogodowych panujących zarówno nad jak i pod powierzchnią wody.

Kilka razy w roku organizujemy również wyjazdy w bardziej egzotyczne destynacje. Pozwala to zrealizować niespodziankę w dużo atrakcyjniejszym miejscu oraz połączyć ją np. z kursem nurkowym. Przebieg całego wydarzenia jest ustalany za każdym razem indywidualnie z osobom zlecającą. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na propozycje i pomysły.

Zachęcamy do kontaktu i spotkania.

Nie wahaj się więc i zadzwoń – razem zaplanujemy to niebanalne wydarzenie dla was.

 

Wieczór kawalerski pod wodą

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, planami wyjazdów i promocjami na sprzęt